شال٬ روسری و دستمال تزینی

مجموعه ترنج

آدوراستایل

نقش ترنج زاييده تفكري ناب و عميق به جهان است كه در فرمهاي خود حركت به درون و رسيدن به وحدت را نمايان مي سازد. اين فرم انتزايي در معماري، كتاب آرايي و به خصوص فرش ايراني جايگاه ويژه اي دارد. در عرفان و فلسفه ايراني، ترنج نماد جذبه و عشق و عرفان است.

ترنج آدور نگاهي ساده و مينيمال به گل ترنج ايراني دارد.

بكارگيري فرم سنتي و كلاسيك ترنج را در بسياري از صنايع دستي و فرش ايراني (به بهترين شكل خود) ديده ايم هدف از ساده سازي، رسيدن به فرمي امروزي و مدرن بود تا بتواند وراي طراحي هاي سنتي با مخاطبان امروزي و سليقه جهاني نيز ارتباط برقرار كند تا از اين راه بتوانيم ترنج ايراني را در صنعت مد نيز ماندگار و متجلي سازيم. باشد كه نماد آن ترنج پرپيچ و تاب شود بر قامت شما .

بیشتر بدانید

بهترین مواد. بهترین چاپ و …

بسته بندی زیبا

این یک متن نمونه می‌باشد.

بسته بندی زیبا

این یک متن نمونه می‌باشد.

بسته بندی زیبا

این یک متن نمونه می‌باشد.

طراحی شده توسط طراحان برجسته

در اين مجموعه، از طرح اصيل ترنج كه همان فرم ميانه لوگو آدور نيز هست، به دو گل بسيار ساده رسيده ايم و از تكرار اين نقوش سعي در ايجاد بافتي جديد داشته ايم.

درباره آدوراستایل

ریشه آدور در هنر گذاشته شده و آثار هنری مبنای طراحی های محصولات آدور را تشکیل می دهد.ما با پردازش آثار هنری سعی داریم آنان را از دل موزه ها و گالری ها بیرون آوریم و بر بستر مد و دکوراسیون داخلی جاری کرده و از این راه وارد زندگی روزمره انسانها کنیم. برای رسیدن به بازنمایی در شان و مقام این آثار، آدور بالاترین کیفیت ها را در محصولاتی با کاربری های خاص ایجادکرده است.

بیشتر بخوانید